ČAD letos otevírá 17. běh kurzu pro duly

Zajímá vás těhotenství, porody a kojení a chcete se o těchto tématech dozvědět víc? Máte ráda ženskou sounáležitost a baví vás s kamarádkami probírat porody a mateřství? Máte chuť pomáhat druhým? A chcete rozšířit řady dul, které profesionálně doprovázejí ženy v jejich zásadním životním období, jakým je přivádění dětí na svět? Pak pro vás otevíráme další běh kurzu pro duly.

Česká asociace dul uvedla duly na českou scénu v roce 2001 a od roku roku 2002 pořádá kurzy, které účastnice připravují na doprovody žen v těhotenství, při porodu a v počátcích mateřství. Kurz sestává z prezenční části – seminářů, přednášek s odborníky a sdílení se zkušenými konzultantkami. V kurzu 2017/18 tato část bude poprvé probíhat výhradně v Brně. Další součástí je samostudium a praxe, tedy doprovody žen, které můžete předem konzultovat s vybranou konzultantkou (ideálně z vaší oblasti) a posléze je podrobně se svou konzultantkou proberete. Česká asociace dul svým členkám i studentkám vytváří zázemí, organizuje rozšiřující vzdělávání, supervize a členky se mohou scházet k pravidelnému sdílení zkušeností. 

Další podrobnosti o kurzu a přihlášku naleznete zde. Přihlášku je třeba odeslat do 31. května. Výběrové řízení bude probíhat 10. června v Brně. Těšíme se na vás!