Certifikovaný víkendový kurz Bachových esencí 

Naučte se využít sílu květů, sílu přírody pro zdraví celé rodiny a svých klientů

Bachova květová terapie je jednoduchá přírodní metoda, která dokáže pracovat s našimi emocemi a tím ovlivňuje i naše zdraví. Člověk je jednotou duše a těla, je-li v nepohodě naše psychika, dříve či později strádáme i tělesně. Bachova květová terapie pomáhá dospělým, dětem, domácím zvířatům a dokonce i rostlinám. A to bez vedlejších účinků. Funguje na jemnohmotném principu a velmi jemně a šetrně působí na naše emoce, od strachu až po pocity vyhoření. Má pevné místo mezi alternativními způsoby uzdravování. Ve světě ji znají už osmdesát let a pomalu a jistě nachází pravidelné a věrné uživatele také u nás.

Těhotenství, porod i šestinedělí jsou obdobím plným emočních zvratů. A právě v těchto chvílích můžeme naplno využít přínosu Bachovy květové terapie. V kurzu však nebude řeč jen o tomto specifickém období v životě ženy, ale o celkovém využití pro zdraví celé rodiny. Bachova květová terapie pochází z Anglie, odkud putují miliony zázračných lahviček do celého světa dodnes. Vy se však v rámci kurzu naučíte tyto zázračné esence namíchat a vytvořit si své vlastní, nejvhodnější pro to, co právě prožíváte.

 

Obsah kurzu

  • Detailní informace o 38 základních jednodruhových esencích
  • Informace a použití Krizové esence Rescue
  • Praktické příklady a případové studie
  • Život a filozofie dr. Bacha
  • Použití esencí v běžném životě

Certifikát

Na konci kurzu navíc získáte certifikát, který bude mít opravdový význam. Kurz je certifikován Bachovým centrem se sídlem ve Velké Británii.
Máte tak záruku, že dostanete komplexní a ověřené informace, které jsou na internetu často vykládány nesprávným způsobem.

Místo a termín konání

1. – 2. května 2021
V rodinném centru Nová Trojka, Jeseniova 519/19, 130 00 Praha 3-Žižkov

Cena víkendového kurzu

4.000,- Kč  pro duly, poporodní duly a porodní asistentky 
3.400,- Kč  pro členky České asociace dul

Kurz lektorsky povede

Mgr. Martina Taubrová, BFRP

odbornice s nejvyšším vzdělání v oboru Bachových esencí. Absolventka Přírodovědecké fakulty UK. Od roku 2012 mezinárodně registrovaný praktik s titulem BFRP (Bach Foundation Registrated Practitioner). Certifikovaná Bachovým centrem ve Velké Británii lektorem 1. stupně. Jedna ze dvou lektorů 1. stupně, kteří mohou v ČR nabízet certifikované kurzy Bachových esencí. A jediná osoba v České republice, která může učit certifikovaný kurz Bachových esencí level 2. A to jak v online podobě, tak jako víkendový kurz. Více o lektorce a jejím vzdělání zde.

Do uzavření přihlášek zbývá ještě

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny