Certifikovaný víkendový kurz Bachových esencí 

Naučte se využít sílu květů, sílu přírody pro zdraví celé rodiny a svých klientů

Bachova květová terapie je jednoduchá přírodní metoda, která dokáže pracovat s našimi emocemi a tím ovlivňuje i naše zdraví. Člověk je jednotou duše a těla, je-li v nepohodě naše psychika, dříve či později strádáme i tělesně. Bachova květová terapie pomáhá dospělým, dětem, domácím zvířatům a dokonce i rostlinám. A to bez vedlejších účinků. Funguje na jemnohmotném principu a velmi jemně a šetrně působí na naše emoce, od strachu až po pocity vyhoření. Má pevné místo mezi alternativními způsoby uzdravování. Ve světě ji znají už osmdesát let a pomalu a jistě nachází pravidelné a věrné uživatele také u nás.

Těhotenství, porod i šestinedělí jsou obdobím plným emočních zvratů. A právě v těchto chvílích můžeme naplno využít přínosu Bachovy květové terapie. V kurzu však nebude řeč jen o tomto specifickém období v životě ženy, ale o celkovém využití pro zdraví celé rodiny. Bachova květová terapie pochází z Anglie, odkud putují miliony zázračných lahviček do celého světa dodnes. Vy se však v rámci kurzu naučíte tyto zázračné esence namíchat a vytvořit si své vlastní, nejvhodnější pro to, co právě prožíváte.

 

Obsah kurzu

  • Detailní informace o 38 základních jednodruhových esencích
  • Informace a použití Krizové esence Rescue
  • Praktické příklady a případové studie
  • Život a filozofie dr. Bacha
  • Použití esencí v běžném životě
blank
blank
blank

Certifikát

Na konci kurzu navíc získáte certifikát, který bude mít opravdový význam. Kurz je certifikován Bachovým centrem se sídlem ve Velké Británii.
Máte tak záruku, že dostanete komplexní a ověřené informace, které jsou na internetu často vykládány nesprávným způsobem.

Místo a termín konání

7. – 8. května 2022
V rodinném centru Nová Trojka, Jeseniova 519/19, 130 00 Praha 3-Žižkov

Cena víkendového kurzu

4.600,- Kč  pro duly, poporodní duly a porodní asistentky 
4.350,- Kč  pro členky České asociace dul
blank

Kurz lektorsky povede

Mgr. Martina Taubrová, BFRP

odbornice s nejvyšším vzdělání v oboru Bachových esencí. Absolventka Přírodovědecké fakulty UK. Od roku 2012 mezinárodně registrovaný praktik s titulem BFRP (Bach Foundation Registrated Practitioner). Certifikovaná Bachovým centrem ve Velké Británii lektorem 1. stupně. Jedna ze dvou lektorů 1. stupně, kteří mohou v ČR nabízet certifikované kurzy Bachových esencí. A jediná osoba v České republice, která může učit certifikovaný kurz Bachových esencí level 2. A to jak v online podobě, tak jako víkendový kurz. Více o lektorce a jejím vzdělání zde.

Do uzavření přihlášek zbývá ještě

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny