Česká asociace dul koncem roku 2017 obdržela od firmy Boogie Films významný sponzorský dar. Velmi za něj děkujeme! Dar využijeme především na modernizaci našich internetových stránek www.duly.cz, kterou máme naplánovanou na letošní rok.

CHCETE NÁS TAKÉ PODPOŘIT?

Naše aktivity můžete podpořit zasláním daru na náš účet č. 2300529490/2010 vedený u FIO Banky. Do poznámky uveďte „dar“ + vaše jméno a příjmení.

Dar je možné odečíst ze základu daně z příjmu (zaměstnanci, OSVČ i firmy). Pokud máte zájem o potvrzení o daru pro tyto účely, napište nám na info@duly.cz.

Podpořit nás můžete také nákupem přes GIVT.cz. Při nákupech v registrovaných e-shopech nezaplatíte ani korunu navíc – příspěvek z nákupu poskytne obchodník.

Česká asociace dul vznikla v roce 2001 a přivedla profesi duly do České republiky. Dlouhodobě zajišťujeme vzdělávání a podporujeme činnost dul v České republice. Jsme největší profesní organizací dul v ČR. Během 16 let duly České asociace dul pracovaly s více než 15 tisíci ženami a doprovázely u více než 3500 porodů.

Posláním České asociace dul je poskytovat láskyplnou podporu ženám a jejich rodinám během těhotenství, porodu a počátků mateřství s úctou a respektem k jejich potřebám, mateřským kompetencím a právům tak, aby tímto důležitým životním obdobím prošly posíleny a s pocitem, že jej dobře zvládly. Podporujeme vytváření podmínek pro normální, bezpečný porod a poskytování optimální péče.

Fotografie byla zakoupena v rámci projektu České ženské lobby Hájíme práva českých žen (06/2016, zdroj: www.depositphotos.com)