Nápověda ke správě profilu

Rychlá nápověda k přihlášení a správě profilu duly. Můžete si pustit videonávod z celého procesu přihlášení a vytvoření/editace profilu, či postupujte dle níže popsaných instrukcí.

Přihlášení

Do svého účtu se přihlásíte na adrese www.duly.cz/prihlaseni. Pro přihlášení použijte své přihlašovací jméno (zpravidla je ve tvaru „Jmeno Prijmeni“, tedy třeba „Alena Novakova“) nebo váš e-mail (ten, co jste zadali pro administraci profilu nebo do přihlášky do asociace). Heslo si můžete nechat obnovit pomocí odkazu Zapomněli jste heslo, který naleznete hned pod formulářem.

Úprava existujícího profilu

 1. Po úspěšném přihlášení se vám otevře administrační rozhraní, ve kterém v levém horním menu zobrazíte váš profil pomocí odkazu Profily dul –> Všechny profily
 2. Na následující obrazovce se vám otevře váš profil označený Jménem a příjmením, případně doplněný o váš titul. Po najetí myší na název profilu se vám objeví možnost Upravit, na kterou klikněte.
 3. Na následující stránce již můžete upravovat a doplňovat veřejné informace o vás. Vyplňujte prosím následující údaje:
  • Název – Jméno a příjmení (levý sloupec)
  • Popis (levý sloupec)
  • Telefon (levý sloupec)
  • Email (levý sloupec)
  • Váš web – www adresu včetně http:// nebo https:// (levý sloupec)
  • Ulice (levý sloupec)
  • Město (levý sloupec)
  • PSČ (levý sloupec)
  • Kraje – pouze výběr z předvolených možností (pravý sloupec)
  • Kvalifikace duly – pouze výběr z předvolených možností (pravý sloupec)
  • Služby duly – pouze výběr z předvolených možností (pravý sloupec)
  • Porodní/poporodní dula – pouze výběr z předvolených možností (pravý sloupec)
  • Foto profilu – vložíte obrázek ze svého počítače (čtvercový rozměr, ideálně 400 x 400 px) (pravý sloupec)
 4. Nakonec si vložené údaje zkontrolujte a uložte tlačítkem Aktualizovat v pravém horním rohu obrazovky.
 5. Váš profil se upraví okamžitě. Prohlédnout si jej můžete pomocí odkazu Zobrazit profil duly.

Členky s plným a sníženým členským příspěvkem

U členek, které platí plný členský příspěvek se zobrazuje plný profil, včetně představení duly a nabídky poskytovaných služeb.

U členek se sníženým členským příspěvkem, které nedoprovází k porodům a aktuálně neposkytují služby duly, se na zveřejněném profilu duly zobrazují pouze kontaktní údaje a základní informace o dule. Představení nabídla služeb zůstává skryta. Pokud se v průběhu roku situace změní a začnete opět poskytovat služby duly, dejte nám vědět, abychom změnu na stránky zadaly.

Časté dotazy

Nefunguje mi přihlášení, co mám dělat

Vyzkoušejte přihlašovací jméno a vaše heslo, případně přihlašovací email a heslo. Zaškrtněte políčko „Nejsem robot“ a poté tlačítko „Přihlásit“. V případě, že vám ani jedna možnost nefunguje, obnovte si prosím heslo přes odkaz „Zapomněli jste heslo?“

Na veřejém profilu se mi nezobrazuje nabídka služeb

Pravděpodobně máte zaplacen snížený členský příspěvek, který je určen pro duly, které v daném roce nedoprovází k porodům a neposkytují další služby duly (rodičovská dovolená, pobyt v zahraničí, zdravotní důvody…). Pokud opět začínáte s poskytováním služeb duly a chcete na stránkách zobrazit plný profil, dejte nám vědět na info@duly.cz.

Nedaří se mi upravit fotku do požadovaného formátu 400 x 400 px

Pokud nevíte, jak na to nebo se vám fotku upravit nedaří, netrapte se s tím. Vybranou fotku v původním formátu (kratší strana musí být min. 400 px) pošlete mailem na monika.kasparova@gmail.com. Fotku vám upravím a do profilu vložím 😉

Nedaří se mi vložit odkaz na moje www stránky

Odkaz je potřeba vložit včetně http:// nebo https://, tedy například http://www.dula.com