Chcete podpořit práci dul a další rozvoj této profese? Přejete si, aby byly duly dobře dostupné ženám po celé České republice? Podpořte aktivity České asociace dul. Dar si můžete odečíst ze základu daně z příjmu.

Česká asociace dul vznikla v roce 2001 a přivedla profesi duly do České republiky. Dlouhodobě zajišťujeme vzdělávání a podporujeme činnost dul v České republice. Jsme největší profesní organizací dul v ČR. Během 16 let duly České asociace dul pracovaly s více než 15 tisíci ženami a doprovázely u více než 3500 porodů.

blank


Na co využijeme získané prostředky

  • Rozšiřujeme a zkvalitňujeme vzdělávání dul
  • Připravujeme modernizaci našich internetových stránek www.duly.cz včetně mapy doprovázejících dul
  • Chystáme vydání nových informačních a propagačních materiálů o dulách
  • Potřebujeme zajistit pravidelné supervize pro duly sdružené v asociaci


Naše aktivity můžete podpořit zasláním daru na náš účet č. 2300529490/2010 vedený u FIO Banky.
Do poznámky uveďte „dar“ + vaše jméno a příjmení.

Dar je možné odečíst ze základu daně z příjmu (zaměstnanci, OSVČ i firmy). Pokud máte zájem o potvrzení o daru pro tyto účely, napište nám na info@duly.cz.

Podpořit nás můžete také nákupem přes GIVT.cz. Při nákupech v registrovaných e-shopech nezaplatíte ani korunu navíc – příspěvek z nákupu poskytne obchodník.

Předem děkujeme za vaši podporu a také za sdílení této výzvy.

Posláním České asociace dul je poskytovat láskyplnou podporu ženám a jejich rodinám během těhotenství, porodu a počátků mateřství s úctou a respektem k jejich potřebám, mateřským kompetencím a právům tak, aby tímto důležitým životním obdobím prošly posíleny a s pocitem, že jej dobře zvládly. Podporujeme vytváření podmínek pro normální, bezpečný porod a poskytování optimální péče.

Fotografie byla zakoupena v rámci projektu České ženské lobby Hájíme práva českých žen (06/2016, zdroj: www.depositphotos.com)