ONLINE poradna s našimi dulami

V období epidemiologických restrikcí se ukázalo, jak užitečný nástroj může být internet. To, že jsme se nemohli potkávat osobně, nezměnilo nic na tom, že jsme vám díky naší ONLINE PORADNĚ mohly být nablízku i nadále. A protože se tento formát osvědčil, rozhodly jsme se v něm pokračovat i v časech, kdy se společnost opět otevírá. 👍🌸 V poradně se bude střídat vícero dul, abyste měly možnost poznat více přístupů, více pohledů a v tom všem najít tu nejlepší cestu pro sebe. V každém termínu se na vás budou těšit vždy dvě z našich dul. 🍀

Pro koho je online poradna určena

Pro všechny, které zajímá téma těhotenství, porodu, raného rodičovství i pro ty, co se o práci duly zajímají. Jste těhotné? Chystáte se k porodu? Napadá vás spousta otázek ohledně vašeho těhotného stavu, miminka nebo nadcházejícího porodu? Pak je naše poradna právě pro vás. Stejně tak pokud už máte své miminko v náručí a potřebujete poradit s kojením, péčí o sebe a o miminko, nebo jen podpořit ve svých mateřských počátcích. A v neposlední řadě může být naše poradna užitečná i pro ty z vás, které se o práci duly zajímají, přemýšlí nad tím, že by změnily své profesní zaměření a staly se porodní či poporodní dulou. Diskrétnost a profesionalita jsou pro nás samozřejmostí.

Na koho se můžete těšit

V poradně budete moci potkat vícero našich dul z různých regionů, přičemž v každém termínu usednou do poradny hned dvě duly najednou. Chceme vám garantovat profesionalitu, nestrannost a objektivitu. Proto budete mít šanci získat odpověď od různých dul. Každá z nás má jiné zkušenosti z jiných porodnic. Můžete tedy získat komplexní pohled a vybrat si právě to, co bude pro vás nejvíc užitečné a vyhovující.

Online poradna probíhá vždy  od 16:00 do 18:00 hod v těchto termínech:

Únor 2022
úterý 22.2.2022

Březen 2022
čtvrtek 10.3.2022

Duben 2022
úterý 12.4.2022

Květen 2022
středa 11.5.2022
Červen 2022
středa 15.6.2022

Do poradny vstoupíš kliknutím na toto tlačítko