ONLINE poradna s našimi dulami

Online doba vyžaduje online řešení. To, že se nemůžeme potkávat osobně, neznamená, že vám nejsme nablízku i nadále. Jsme a chceme vám být ještě blíž. A tak od 18. února spouštíme pravidelnou online poradnu s dulami České asociace dul. 👍🌸 V poradně se bude střídat vícero dul, abyste měly možnost poznat více přístupů, více pohledů a v tom všem najít tu nejlepší cestu pro sebe. V každém termínu se na vás budou těšit vždy dvě z našich dul. 🍀

Pro koho je online poradna určena

Pro všechny, které zajímá téma těhotenství, porodu, raného rodičovství i pro ty, co se o práci duly zajímají. Jste těhotné? Chystáte se k porodu? Napadá vás spousta otázek ohledně vašeho těhotného stavu, miminka nebo nadcházejícího porodu? Pak je naše poradna právě pro vás. Stejně tak pokud už máte své miminko v náručí a potřebujete poradit s kojením, péčí o sebe a o miminko, nebo jen podpořit ve svých mateřských počátcích. A v neposlední řadě může být naše poradna užitečná i pro ty z vás, které se o práci duly zajímají, přemýšlí nad tím, že by změnily své profesní zaměření a staly se porodní či poporodní dulou. Diskrétnost a profesionalita jsou pro nás samozřejmostí.

Na koho se můžete těšit

V poradně budete moci potkat vícero našich dul z různých regionů, přičemž v každém termínu usednou do poradny hned dvě duly najednou. Chceme vám garantovat profesionalitu, nestrannost a objektivitu. Proto budete mít šanci získat odpověď od různých dul. Každá z nás má jiné zkušenosti z jiných porodnic. Můžete tedy získat komplexní pohled a vybrat si právě to, co bude pro vás nejvíc užitečné a vyhovující.

Kdy a jak se můžete přihlásit do ONLINE poradny?

Vždy v pondělí od 10:00 do 12:00 a ve čtvrtek od 16:00 do 18:00 kliknutím na tlačítko níže

PROSÍME O POCHOPENÍ, ŽE DNE 10.6.2021 PORADNA NEPROBĚHNE. DĚKUJEME