blank
Certifikovaná dula

K mému poslání mne přivedly naše dvě děti-těhotenství, porod, kojení, šestinedělí, nošení, kontaktní výchova. Postupem času mi začali ukazovat, že ne vše co se píše, je správné. Začala jsem víc poslouchat svůj mateřský instinkt. A tím se měnil i můj pohled na početí, mateřství a výchovu.

Vlastní problémy s kojením mne dovedly ke kurzu laktační poradkyně. Začala jsem pomáhat ženám s kojením (od roku 2016) a péčí o miminko v šestinedělí. Po celé období kojení-do samoodstavu. Brzy jsem viděla souvislosti s informovaností před porodem. Přišly na řadu kurzy pro ženy/páry na porod i kojení-lektorka předporodní přípravy. A to už byl jen krůček k dulímu kurzu.

Doprovázím k porodům od roku 2022. Jsem v kontaktu s ženou po celou dobu těhotenství, při porodu, ale i v mateřství. Pomáhám s kojením od prvního přisátí a prvních dnů miminka na světě. Učím ženy jejich děti nosit – vázat do šátku či nastavit nosítko. Snažím se ulehčit péči o miminko i bezplenkovou komunikační metodou. Používání reboza a ženské bylinné napářky mi dává velký smysl. Zpracuji placentu.

V našem  rodinném centru pořádáme jednou do měsíce podpůrnou skupinu mateřství, sdílení pocitů a zkušeností v mateřství.

Schůzku si můžeme domluvit u nás Červeném Kostelci, nebo můžu já přijet za vámi.

Doprovodím Vás do porodnice, kde se budete Vy cítit v bezpečí.  (Trutnov, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Hradec Králové)

Myslím si, že k rodící ženě bychom se měli chovat jako ke Královně-protože se rodí nejen nový život-dítě (děti), ale i nová Žena.

„…protože na porodu a kojení záleží.“


blank
Přehled poskytovaných služeb
  • bezplenková komunikační metoda
  • doprovod k porodu
  • individuální předporodní příprava
  • podpora a pomoc v šestinedělí
  • podpora kojení a laktační poradenství
  • poporodní návštěvy
  • zdravé nošení dětí

Jazykové dovednosti
Česky