blank
Certifikovaná dula

Pocházím z Hradce Králové. Jsem maminou dvou dcer. Ráda cestuji, věnuji se cizím jazykům a výtvarnému umění. Ráda čtu a vařím. Baví mne setkávat se s přáteli a poznávat nové lidi. Věřím, že žádná setkání nejsou náhodná.
Provázím maminky těhotenstvím. Podporuji a doprovázím k porodům především v Hradci Králové a v Pardubicích, dále Chrudim, Ústí nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou. Lze se samozřejmě domluvit i na jiných porodnicích v krajích HK a Pardubice. Jsem hypnodula školená Jemným zrozením. Pracuji s afirmacemi, vizualizacemi, relaxacemi a s mexickým šátkem rebozo, který je vhodný na uvolňovaní vazů a svalů a relaxační cvičení.
Věnuji se ženským rituálům, především rituálu Požehnání k porodu, který ženám nabízím pár týdnů před porodem, a rituálu Zavinování kostí, který je vhodný uskutečnit na konci šestinedělí. Podporuji také rodiče při zjištění závažné vady ještě nenarozeneho miminka. Zajímám se o perinatální hospicovou péči a předčasně narozené děti. Jako dobrovolnice docházím pravidelně na oddělení neonatologie Dětské kliniky FNHK.

Nabízím citlivý a zcela individuální přístup.
Z praxe vím, že klid, trpělivost a poskytnutí dostatku času jsou to nejdůležitější pro zrození nového člověka.

Najdete mne na facebookové stránce Nejmama -dula Hradec Králové.


blank
Přehled poskytovaných služeb
  • doprovod k porodu
  • individuální předporodní příprava
  • předporodní kurzy
  • provázení potratem a při umrtí miminka

Jazykové dovednosti
Česky English