Certifikovaná dula

Jsem porodní dula, laktační poradkyně a lektorka orientálního/ břišního tance. Věnuji se práci s ženskou energií, organizuji podpůrné skupiny pro podporu kojení a ergonomické nošení dětí v šátku/ nosítku, pořádám sdílení v ženském kruhu a prožitková sdílecí setkání pro matky a dcery. Doprovázím k porodům v porodnicích i doma. Dále nabízím zdravotně-relaxační cvičení pro těhotné, lekce orientálního tance pro těhotné a maminky s miminky v šátku/ nosítku, masáže, kineziologické poradenství.

Ráda vám vyjdu vstříc s přípravou na porod a rodičovství, s přípravou na kojení a s podporou v šestinedělí, nabídnu informace, na které možná v běžné těhotenské poradně u lékaře nezbývá čas, poskytuji nepřetržitý doprovod při porodu pro váš lepší komfort, pocit bezpečí, důstojnosti a zachování intimity. Poskytuji laktační poradenství a podporuji kojení. Pracuji se systémem Spinning babies ( v těhotenství a při porodu – např. úlevové cviky, polohy napomáhající optimálnímu otočení miminka před porodem, či rotaci při porodu), se šátkem rebozo. Na základě svých osobních zkušeností vedoucích k profesní specializaci nabízím odbornou pomoc také v zátěžových situacích – např. při porodu císařským řezem, v situaci, kdy se miminko narodí nedonošené nebo když miminko odejde…..

Jako dula jsem tu pro všechny nastávající maminky a jejich partnery / rodiny, ať už je jejich pohled na na těhotenství , porod a rodičovství jakýkoliv. Provedu vás radostmi i těžkostmi období očekávání vašeho děťátka tak, abyste dobře porozuměla potřebám svého těla, dozvěděla se, co lze čekat při porodu a v období šestinedělí, věděla, jaké jsou současné trendy a praxe v porodnictví, abych vás zbavila případných nejistot a strachů, posílila vaši důvěru ve vaše tělo, podpořila vaši vazbu s děťátkem, a usnadnila vám kojení a poporodní rekonvalescenci.

Doprovodím vás do porodnic v Jilemnici, Jičíně, Hradci Králové, Pardubicích, Praze; v případě vašeho přání i v jiných porodnicích. Nabízím poradenství a doprovod k porodu také v anglickém jazyce.


Přehled poskytovaných služeb
  • doprovod k porodu
  • individuální předporodní příprava
  • podpora kojení a laktační poradenství
  • poporodní návštěvy
  • zdravé nošení dětí

Jazykové dovednosti
Česky English