blank
Dula absolventka

Udělám vše, co budu moci, abyste se po mé návštěvě cítila klidnější, sebevědomější ve své nové roli matky a odpočatější. Někdy stačí změnit drobnost a to, co dřív vypadalo jako velbloudí problém, odletí s komářím bzučením oknem ven. Pomůžu vám takovou drobnost objevit ještě dřív, než vám ten velbloud přeroste přes hlavu. Nebudou to zaručené tipy fungující sousedce, kamarádce, tchyni či paní z emimina, ale tip, s kterým se budete cítit dobře jenom vy a vaše miminko. Ušetříte čas a získáte zase energii a chuť věnovat se svému drobátku naplno.

Sama jsem maminkou čtyřletého chlapečka, která své šestinedělí a mnoho neděl po něm protrpěla a místo, aby se ze své nové role radovala, přemýšlela, kudy z ní ven. Nebudu vás napínat, cestu jsem našla. Ale ne cestu ven, nýbrž cestu ke spokojenému mateřství. Pochopila jsem, že kdybych po porodu respektovala sebe a náročnost a posvátnost celého šestinedělí, mohla jsem zažívat více radosti mnohem dřív. A také, že každá z nás má svoji cestu jak spokojenosti v mateřství dosáhnout.

Mohu vám poradit a podpořit vás v péči o sebe (péče o bříško a poporodní zranění, dostatečná výživa v šestinedělí, masáže, automasáž a bylinná vaginální napářka)

Poradím s péčí o miminko (kojení, manipulace s děťátkem, nošení v šátku či nosítku, látkové pleny a bezplenková komunikační metoda). Je mi blízké  kontaktní a láskyplné rodičovství, ovšem neodtržené od reality a žité tak, aby bylo spokojené nejen miminko, ale také maminka.

Vyslechnu vás s porozuměním  a bez posuzování.

Pomůžu s vedením domácnosti a pohlídám staršího sourozence. Nebo spolu vymyslíme, jak vše zorganizovat, aby vás úklid vyčerpával co nejméně.

Působím ve Dvoře Králové, Trutnově, České Skalici, Hořicích a v přilehlém okolí. Můžeme se sejít ještě před tím, než vaše drobátko vykoukne na svět. V klidu a s předstihem vymyslíme, jak konkrétně se můžete připravit na to nejharmoničtější šestinedělí. Radím a podporuji také po telefonu, přes e-mail či formou online povídání.

I speak English.

Yo hablo español.

Dovolte si prožít harmonické šestinedělí.

 

 


blank
Přehled poskytovaných služeb
  • bezplenková komunikační metoda
  • látkové pleny
  • podpora a pomoc v šestinedělí
  • podpora kojení a laktační poradenství
  • poporodní návštěvy
  • poradenství v péči o miminko
  • rituál uzavření šestinedělí
  • zdravé nošení dětí

Jazykové dovednosti
Česky English Espaňol