Certifikovaná dula

Cestu od početí k porodu vnímám jako nádherné období v životě každé budoucí maminky. Je to výjimečný proces nabízející řadu momentů, které mají pro život ženy zásadní význam. Uchopení této šance otevírá ženě cestu k propojení se svým tělem, svou ženskou silou a energií. Těhotenství i porod nabízí ženě příležitost k rozvoji sebe sama. Vážím si toho, že již 8 let mohu ženy na této cestě doprovázet.

Pro budoucí maminky a jejich partnery jsem průvodkyní a podporou v období těhotenství, porodu a šestinedělí. Poskytuji informace a zkušenosti, které usnadní připravit se na průběh porodu, uvědomit si své priority, udělat informovaná rozhodnutí a zformulovat si svá porodní přání. Během porodu pak ženu v jejích přáních plně podporuji.

Anglicky mluvícím maminkám a jejich rodinám nabízím veškeré služby duly a laktační poradenství v angličtině. Mám vlastní zkušenost se dvěma porody – jsem maminkou dvou dětí.


Přehled poskytovaných služeb

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs2/dulycz/home/www/wp-content/themes/Divi/single-profil.php on line 182