blank
Certifikovaná dula

Svou práci mám moc ráda. Poskytuji individuální a také originální skupinovou přípravu na narození dítěte a rodičovství pro ženy i dvojice, včetně přípravy na kojení a pomoci s vypracováním porodního přání či plánu. Pomohu také s přípravou starších dětí na narození sourozence. Po porodu vás můžu podpořit v kojení a pomohu s řešením případných obtíží. Během šestinedělí vás podpořím v péči o vás i o miminko, můžeme spolu probrat vaše zkušenosti s porodem a mateřstvím. Dělám sádrové odlitky bříška, můžu pro vás uspořádat předporodní rituál nebo poporodní rituál na konci šestinedělí s uzavíráním kostí pomocí reboza. Doprovázela jsem v porodnicích v Praze a okolí a při porodech doma, v současné době k porodům nechodím, ale ráda při předporodní přípravě předám kontakty na své kolegyně. Mám zkušenosti s podporou při ztrátě miminka. Nabízím semináře o těhotenství, porodu a rodičovství pro žáky a studenty ze škol.

S manželem se radujeme ze dvou dnes už dospělých dětí. Jsem spoluzakladatelka ČAD, spolutvůrkyně, lektorka a konzultantka kurzu pro duly, autorka článků o porodu a rodičovství, překladatelka, dlouholetá propagátorka kontaktního rodičovství. Autorka první původní české knihy o radostném čekání miminka, přirozeném porodu za podpory porodní asistentky a duly Povídej mi, jak jsem se narodil/a http://www.jakjsemsenarodil.cz.

Rodiče podporuji přes 20 let. Byla jsem akreditována jako laktační poradkyně La Leche League International (1998), obdržela jsem osvědčení jako dula a lektorka předporodní přípravy Birth Works (2003), stala jsem se  certifikovanou dulou ČAD (2005) a certifikovanou dulou DONA International (2011). Znalosti a zkušenosti získávám nejen celoživotním vzděláváním; hodně se učím při svém osobním rodinném životě a jsem také vděčná za inspiraci z kontaktů se ženami a jejich rodinami.

I speak English.
Je parle francais.


blank
Přehled poskytovaných služeb
  • individuální předporodní příprava
  • podpora a pomoc v šestinedělí
  • podpora kojení a laktační poradenství
  • poporodní návštěvy
  • poradenství v péči o miminko
  • předporodní kurzy
  • provázení potratem a při umrtí miminka
  • rituál uzavření šestinedělí

Jazykové dovednosti
Česky English Français