Oslavte s námi naše 20. narozeniny!

Je to až k neuvěření, ale naše Česká asociace dul oslaví v září 20. výročí svého vzniku. Už dvacet let mohou ženy v ČR rodit s dulou a my se s dojetím a radostí ohlížíme za těmito 20 lety. Máme za sebou spoustu práce, stovky vyškolených dul, tisíce doprovodů u porodů a věříme, že i zásluhy v proměně českého porodnictví. A toto vše stojí za velkou oslavu, na kterou zveme vás všechny.   

 

 

Přijďte slavit s námi. Bude to krásné, dojemné a hlavně NAŽIVO!

Naše velká oslava proběhne v neděli 12. září 2021 v Brně u Basiliky Nanebevzetí Panny Marie na Mendláku v Brně a my budeme rádi, když přijmete naše pozvání a budete slavit s námi. Bude to odpoledne plné krásných setkání, programu pro celou rodinu a hlavně příjemných společných chvil. Po dlouhém čase lockdownu a omezení máme možnost se potkat osobně.

 

Pro koho je oslava určená:

Pro každého, kdo chce strávit příjemné rodinné odpoledne ve stylu piknik párty a má chuť s námi slavit. Budeme se těšit na všechny příznivce těhotenství a porodů, na naše absolventky s rodinami, na fanoušky dulí práce či zájemkyně o tuto profesi i na zástupce z odborné veřejnosti.

Ze všeho nejvíc se však těšíme na všechny vás, rodičky, které jsme měly možnost za celá léta doprovázet u porodů. Staly jsme se na malou chvíli součástí vašich příběhů a byly u začátku vaší rodinné cesty. Pak jsme se však rozloučily a ta malá miminka už mají dnes i 20 let. Pojďte se nám ukázat, pochlubit se svými dětmi dnes a dopovědět, jak šel život dál. Chceme vás vidět a alespoň na malinký okamžik být opět ve spojení s vámi.

blank
blank
blank

Program společného odpoledne

 

V průběhu našeho společného odpoledne budeme nejen slavit, ale také se spolu bavit u skvělého programu pro celou rodinu. Vezměte tedy sebou dětičky, kamarády a známé a přijďte s námi oslavit náš velký den. 

V programu od 14:00 – 18:00

proběhne nejen přivítání čestných hostů a slavnostní udělení ocenění „Dula friendy profesionál“ jeho historicky pvním vítězům, ale také vystoupení našich hostů. Podrobný časový harmonogram bude upřesně později. Těšit se můžete na nás duly, náš program, velký ženský kruh a sdílení, i na profesionální kultruní program, ve kterém vystoupí:

 

blank

Alena Střelečková

Zpěvačka, písničkářka a hlavně maminka dvou krásných dětí. Sama rodila s dulou a možná zazpívá i nějakou píseň na dulí téma. Nechme se překvapit. Alena souzní s našimi ženskými, porodními tématy a v jejich písničkách je tento cit znát. Přijďte si ji poslechnout a přesvědčte se sami.
blank

Ivana Odehnalová aneb VÍLA FANTIGO

Ivanka je zpěvačka z Městkého divadla Brno, ale jako Víla Fantigo vytvořila skvělý pěvečký a taneční program pro děti a jejich rodiče. Pojďte se spolu rozpohybovat, zazpívat a zatancovat s krásnou vílou, kterou děti milují a ona miluje je 🙂 V soukromém životě je maminkou 3 krásným dětičkám.
blank

Roman Veverka a jeho Blue cimbál

Myslíte, že vás cimbál nemůže ničím překvapit? Pak jste ještě neslyšeli Modrý cimbál. Slibujeme super kulturní zážitek. Roman vás dokáže rozněžnit i roztancovat a rozezpívat. Když nehraje na cimbál, vychovává Roman se svou ženou 4 děti.

Kdy a kde se potkáme a je nějaké vstupné?

V neděli 12. září 2021 od 14:00 hod v přihlehlé zahradě u Baziliky Nanebevzetí Panny Marie na Mendlovém náměstí v Brně.

Adresa: Mendlovo náměstí 157/1 , 603 00 Brno

Místo má výbornou dostupnost autem i MHD. Přímo před basilikou je dopravní uzel mnoha zastávek s názvem „Mendlovo náměstí“, na které jezdí tyto spoje:

Autobusy č. – 44, 52, 82, 84, 406, 405, N97, N98
Tramvaj č. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 12
Trolejbus č. – 25, 26, 35, 37

Vstupné

Celá akce včetně kulturního programu je zcela ZDARMA.

 

 

Co si přinést sebou?

S sebou si vem skvělou náladu, chuť se bavit a radovat. Svou rodinu, přátele a známé. Deku na sezení v trávě a pokud chceš, i piknikový koš s dobrůtkami pro své blízké.

 

blank