Terapeuticky vedené setkání pro pozůstalé rodiče, jejich blízké dospělé příbuzné a také pro profesionály, kteří se s tématem úmrtí miminka během těhotenství, porodu a do 1 roku věku setkali nebo se mohou setkat, tedy pro porodní asistentky, porodníky, duly, psychology, psychoterapeuty, kněze a další.

13. 10. 2018, 16:00 – 17:30, Centrum Majka, Hybešova 14, Brno

Na setkání je možné sdílet zkušenosti a prožitky, přijmout a poskytnout podporu, hledat způsob, jak závažnou událost začlenit do osobního i profesního příběhu. Toto jednorázové setkání by mělo být také příležitostí v bezpečném prostředí mezi dalšími účastníky, kteří prošli či procházejí podobnou zkušeností, vyjádřit i ty pocity, myšlenky, pochybnosti a naděje, které jinde vyjádřit z nejrůznějších důvodů nelze. Aktuální potřeby přítomných určí ústřední téma setkání.

Setkáním vás provede Mgr. Zuzana Hrušková, psychoterapeutka, krizová interventka, lektorka, speciální pedagožka, spolupracující úzce s Psychosomatickou klinikou (www.psychosomatika.cz) a Dlouhou cestou, z.s. (www.dlouhacesta.cz). Je autorkou příručky Péče o pozůstalé při náhlém úmrtí a spoluautorkou kapitoly Psychosociální intervence v případě úmrtí dítěte v knize Psychologie v perinatální péči.

Setkání se mohou zúčastnit pouze registrovaní účastníci, a to maximálně 10 rodičů se ztrátou dítěte a 20 podporujících osob z řad příbuzných nebo profesionálů.

Cena: 280,-
Cena je jednotná pro odborníky i rodiče. Rodiče mohou přijít v páru nebo samostatně. Druhý rodič v páru má vstup zdarma.

Platbu, prosíme, zašlete na účet č. 2300529490/2010 nejpozději do 28. 9. 2018. Do zprávy pro příjemce napište jméno a příjmení + Skupina. Místo vám bude rezervováno po připsání platby na náš účet.

Zde se můžete přihlásit:
https://goo.gl/forms/oWh6DYK2ENjvIk4E2

Pro pomáhající profese (lékaře, porodní asistentky, duly, psychoterapeuty a další) je určen také workshop, který bude předcházet této skupině – 13. 10. 2018 od 9:30 do 14:30 hod. Více informací zde: https://www.duly.cz/ztrata-ditete-v-tehotenstvi-pri-porodu-nebo-do-1-roku-2/

Pokud si přejete vystavit fakturu, prosíme, kontaktujte Ditu Pousteckou: dita.poustecka@seznam.cz

Bližší informace: Kristýna Beránková – kristynaberankova@centrum.cz, 731 604 205.