blankPovažujete šestinedělí a rané mateřství za jedno z klíčových období v životě ženy? Jste předvědčená o tom, že na jeho prožívání záleží, neboť ovlivní ženu na další čas mateřství? Láká vás pomáhat čerstvě zrozeným maminkám a podporovat je? Chcete mít práci, která vám bude přinášet uspokojení? Chcete si pracovní dobu volit podle svých možností?

Staňte se poporodní dulou!

Česká asociace dul nyní otevírá další kurz pro poporodní duly.

Kurz pro poporodní duly České asociace dul seznámí účastnice s potřebami žen a rodin po porodu a připraví je na práci poporodní duly. Seznámíme se s technikami empatického naslouchání a respektující komunikace tak, abychom byly schopny podpořit každou matku bez ohledu na vlastní potřeby a představy o porodu.

Budeme se zabývat těmito tématy: reflexe vlastních porodních a poporodních zkušeností účastnic; průběh normálního porodu; porod s komplikacemi, porod císařským řezem; podpora ženy po všech typech porodu; význam šestinedělí; možné psychické problémy; podpora kojení; kontaktní rodičovství; komunikace s klientkou a její rodinou; praktické tipy na péči – podvazování bříška, bylinné napařování, masáže; výživa v šestinedělí.


Přihlášení: do 7. září 2018

Přijímací pohovory: 12. října 2018 v Brně (případně i 13. října)

Zahájení kurzu – první víkendové setkání: 10 – 11. listopadu 2018 v Brně

Další prezenční výuka bude probíhat vždy jeden víkend v měsíci od ledna do května 2019 – celkem 6 víkendových setkání.

Více informací o kurzu a formulář pro přihlášení najdete zde