blank
Certifikovaná dula
Jmenuji se Daniela Felčerová (*1980), jsem vdaná a spolu s mým manželem máme dvě děti – František se narodil v roce 2010 a Baruška se narodila v roce 2012.

U mého prvního porodu syna Františka jsem dulu měla, přišlo mi přirozené mít někoho, kdo se orientuje v situaci a bude schopen mi s trpělivostí a snahou podávat informace před i během porodu. Při samotném porodu jsem byla doslova fascinována, jak obrovský přínos pro mne i mého muže její přítomnost a podpora měla. Vyprávěla jsem tuto zkušenost s dulou, podílela se o své pocity při porodu s ostatními ženami ve svém okolí. Začaly se na mne obracet těhotné kamarádky, zda-li bych je nedoprovodila k jejich porodům já. Souhlasila jsem; tato první setkání s porody, ženskou silou a zrozením života samotného pro mne zůstanou navždy jako velmi silné a nezapomenutelné.
Ráda bych vyjádřila vděčnost všem svým kamarádkám a ženám, které mi důvěřovaly a umožnily mi být u jejich porodů. Díky těmto zkušenostem byla má cesta dál jasná.
Chtěla jsem se stát dulou – být pečující a laskavou ženou a podporovat další ženy u porodů. Absolvovala jsem kurz, který byl pro mne časem dalšího vzdělání a osobního růstu. Jsem dula. Tato činnost mne naplňuje, dělám ji s radostí a baví mne.
Pokud si mne vyberete jako dulu ke svému porodu, bude mi ctí Vás podpořit v těhotenství, při porodu i v šestinedělí. Jsem také laktační poradkyní přirozeného kojení, ráda Vás podpořím pokud budete chtít.
Děkuji, s přáním hezkých dnů

blank
Přehled poskytovaných služeb
  • doprovod k porodu
  • individuální předporodní příprava
  • podpora kojení a laktační poradenství
  • poporodní návštěvy

Jazykové dovednosti
Česky