blank
Certifikovaná dula
Srdečně tě vítám na mém profilu.
Jsem kontaktní máma dvou dětí (2014 a 2017). Podporuji přirozené porody. Mou zkušeností jsou dva císařské řezy, následná separace a cesta jak z toho všeho psychicky a fyzicky ven.
Naslouchám a sdílím své zkušenosti, věnuji se nejvíce tématům okolo porodů, šestinedělí, dětí a psychiky.
Potkat se semnou můžeš u tebe doma, nebo na pravidelném setkání, Muzikoladění pro těhotné ženy a ženy s malými miminky v Dobříšské Čajovně. Startujeme 14.2.2024 a po té vždy jednou za čtrnáct dní od 9:30 do 11:30 hod.
Naše témata mohou být reflektování porodu a doby poporodní, kojení, šátky na nošení dětí, pomoc s úvazem, látkové pleny, bezplenková komunikační metoda, sžívání sourozenců. Zkrátka mateřství a rodičovství se vším krásným i náročným. V neposlední řadě ráda nabídnu svou pomocnou ruku k dílu i v chodu domácnosti a pozornosti pro starší sourozence.
Dalším odvětvím, ve kterém se cítím jako ryba ve vodě jsou masáže a ženská napářka. Potvrzuje se mi, že zařadit tyto dvě procedury do péče o tělo v šestinedělí má spoustu výhod.
Mou nejoblíbenější technikou péče o ženské zdraví po porodu je Slovanská celotělová masáž Pravka, která pochází ze Sibiře. Je to hladivá a přitom účinná procedura, během které se nastartuje tok lymfy, prokrví a vyživý pánev a promasíruje celé bříško. Tělo má díky tomu prostor k propuštění všeho co už neslouží, jak na fyzické, tak i na emoční úrovni. Orgány v pánvi, také dostanou svůj prostor a mohou putovat po porodu zpět na své místo.
Těším se na tebe, společně sestavíme plán péče šitý přímo na kůži pro tebe.
Jsem tu pro tebe i jako laktační poradkyně mamila. Pokud řešíš jakékoli výzvy spojené s kojením, neváhej mě kontaktovat.

blank
Přehled poskytovaných služeb
  • bezplenková komunikační metoda
  • látkové pleny
  • podpora a pomoc v šestinedělí
  • podpora kojení a laktační poradenství
  • poradenství v péči o miminko
  • zdravé nošení dětí

Jazykové dovednosti
Česky