Dula studentka

Přeji si podporovat ženy v tom, aby se o sebe naučily s Láskou pečovat a vedly k tomu i své děti.

Cesta k ženské péči vede k uvědomění si vlastních potřeb jak svého těla tak svého nitra. Cesta ženy matky vede k propojení svého naladění se s přirozenými potřebami Vašeho děťátka.

  • Mým přáním je podporovat Vítání miminka v novém světe.
  • Mou službou je vytvářet prostor pro bezpečí, zdravý odpočinek a psychickou podporu pro jeho matku.
    Jako poporodní dula kombinuji své znalosti z oblastí masáží a bylinného napařování. Dopřávám ženám péči v podobě ženské bylinné napářky. Napářka je možností jak se připravit na porod, nebo podpořit hojení a  dodat tělu ztracené teplo v období šestinedělí. Je také velmi účinným nástrojem pro pravidelnou ženskou péči. Napářka pomáhá vrátit pozornost zpět do ženských orgánů, uvolnit se, zhojit a vrátit se do původní formy.

Pro budoucí maminky nabízím možnost přípravy na porod formou, podporu a pomoc v kouzelném i nelehkém obodbí šestinedělí. Mohu poradit se základy kojení, sdílet své zkušenosti s ranným kontaktem, látkováním i bezplenkovou komunikací, být radou, vrbou i pomocí.

Maminku i děťátko vnímám jako dva aktéry, kteří se vedle sebe učí společně komunikovat, ladit se na sebe a sbližovat se. Velmi ráda je v tom oba podpořím!


Přehled poskytovaných služeb
  • bezplenková komunikační metoda
  • individuální předporodní příprava
  • podpora a pomoc v šestinedělí
  • těhotenské masáže

Jazykové dovednosti
Česky Deutsch English