blank
Certifikovaná dula

Jsem maminka tří dětí, velké životní zvraty mě přivedly na cestu poporodní duly. Důležitost způsobu zrození našich dětí a první chvíle, dny či týdny strávené společně formují nejen vztah matka a dítě, ale i celý další rodinný život. Žena už nikdy není stejná jako před porodem. Každá žena potřebuje cítit důvěru sama v sebe a má právo na péči o sebe samotnou.

Prošla jsem nemocničními porody i porodem domácím. Prožila jsem tři naprosto odlišná šestinedělí. Bohužel jsem nevěděla, že je naprosto v pořádku něco nezvládat, neumět, cítit se všelijak. A co teprve říci si o pomoc…

Moc ráda přijdu podpořit každou ženu, která potřebuje péči, radu, pomoc či jen konzultaci jiné ženy – matky. Poradím s kojením či manipulací s miminkem, naučím vázání miminka do šátku, používat rebozo. Nabízím ženám masáž bříška „Pravka“ – metoda vycházející se starých slovanských a ruských tradic. Dále nabízím pomoc v domácnosti, se staršími dětmi či domácími mazlíčky.

Absolvovala jsem kurz „Respektovat a být respektován“. Jsem absolventkou terapeutických kurzů Zdeňky Jordánové „Poznej svůj cíl“ vycházející z kineziologie One Brain. Umím pracovat s odbloky. Jsem absolventkou kurzu pro poporodní duly. Prošla jsem kurzem „Masáž břicha podle slovanských a ruských tradic“.


blank
Přehled poskytovaných služeb
  • podpora a pomoc v šestinedělí
  • podpora kojení a laktační poradenství
  • poporodní návštěvy
  • poradenství v péči o miminko

Jazykové dovednosti
Česky English