Certifikovaná dula

Mí tři synové a jejich krásné porody jsou pro mně velmi důležitými a zlomovými událostmi v životě. Udělali ze mě maminku. Pochopila jsem, že porod v nás nemusí nutně vyvolat strach a paniku a nemusí být život ohrožujícím procesem tak, jak je nám to, bohužel, často prezentováno, ale naopak radostný a hlavně přirozený děj. A protože jsem chtěla, aby stejné pocity prožívaly i jiné ženy, budoucí nebo novopečené maminky, rozhodla jsem se studovat a pracovat s těhotnými ženami, dětmi, rodiči a rodinou jako takovou.

Jsem instruktorkou Symptotermální metody přirozeného plánování rodičovství, která je úžasnou pomocí pro páry s nenaplněnou snahou o děťátko. Protože jsem ale chtěla být i dál než jen na počátku života, tedy při pomoci s jeho početím, stala jsem se dulou. Provázím ženy těhotenstvím, porodem a mateřstvím. Jsem laktační poradkyní a instruktorkou kojeneckých masáží. Téma těhotenství, porodu a rodičovství mě upřímně naplňuje a zajímá, proto se pravidelně zúčastňuji mnoha vzdělávacích programů, sympozií, konferencí a kurzů a doplňuji své vzdělání o nejnovější poznatky z praxe i výzkumu.

Jsem členkou České laktační ligy, České asociace dul a občanského sdružení Slovenské duly.
Absolvovala jsem čtyřletý výcvik terapeutů pevného objetí pod vedením moudré a zkušené psycholožky PhDr. Jiřiny Prekopové, abych mohla být ku pomoci celým rodinám. Protože porod, rodičovství a životní štěstí není jen o prožitcích v těle, ale hlavně o emocích a pocitech a rodinné pohodě.


Přehled poskytovaných služeb
  • doprovod k porodu
  • individuální předporodní příprava
  • podpora a pomoc v šestinedělí
  • podpora kojení a laktační poradenství
  • poporodní návštěvy
  • předporodní kurzy